https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js Oyun, Sanat, Jonglörlük ve Hareket Terapileri - www.akademiguven.com

Bireysel Eğitimlerimiz

-2'den 102'ye Sağlık, Eğitim, Başarı, Mutluluk

Her yetişkin çocukluk döneminden geçmiştir ve yaşamı boyunca deneyimlerini ve oyun sırasında kazandıklarını kullanır. Bunlar Zihinsel, Bedensel, Duygusal ve Sosyal deneyim ve oyunlardır. 

Zihinsel süreçte; Dikkat, konsantrasyon, odaklanma, algılama, anlama, hafıza, yaratıcılık, planlama, karar verme, duygu kontrolü, organizasyon kavrama, değerlendirme, analiz etme, çözümleme, eksiltme, yerine koyma, programlama, tasarım vb. gibi Düşünme yeteneklerini beceriye dönüştürme kapasitesini kullanır.

Bedensel süreçte ; Denge, koordinasyon, kuvvet, esneklik, Refleks, hız, algılama, zamanlama vb. gibi Psikomotor yeteneklerini beceriye dönüştürme kapasitesini kullanır. 

Duygusal-Psikojik süreçte; Kendini ve çevresini tanıma, farkındalık ve doğru ifade edebilmeyi öğrenir.

Sosyal süreçte ise doğru iletişim bilgilerini geliştirerek Psikososyal alanda, birey olma ve takım olarak hareket etme yetilerini kazanır.

İnsanların bu dört alanda beyinlerinin ilgili bölgelerinin gelişimini Bütünsel olarak tamamladığında Başarılı, Sağlıklı, Mutlu ve Huzurlu diyebiliyoruz.

 

E-posta Listesi

E-posta Listemize üye olun en son paylaşımlarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.

Biz Neredeyiz?

Telefonlarımız
0535 865 0753